23 Nisan 2018 Pazartesi

YSGüvelik Yayında

ys güvenlik sistemleri

YSGüvelik Yayında 


Aklımıza güvenlik kelimesi gelince, kimimizin aklına özel güvenlik gelir, kimimizin aklına ise farklı şeyler gelir. Bu insandan insana düşünce olgularına göre değişir. Biz burada aklınıza gelebilecek her türlü güvenlik ile alakalı her bir unsuru değerlendireceğiz. Şöyle ki; özel güvenlik personeli, ev güvenliği, iş güvenliği, güvenlik sistemleri, siber güvenlik, finans güvenliği, en mühimi ise kendi güvenliğimiz hakkında bir çok konuyu burada değerlendireceğiz. Yapacağımız işi kısaca özetledik den sonra, Bugünden itibaren kısım kısım , konular halinde sizlere bilgiler vermeye başlayacağız.

Hayatımızda tehdit oluşturabilecek birden fazla sebep, ne yazık ki var olabilmektedir. Bunlardan örnek verecek olursak; can güvenliğimiz birileri tarafından tehdit edilebilmektedir, günümüz teknoloji şartlarından dolayı kişisel verilerimiz tehdit altında olabilmektedir. Finans sektöründe de olabilecek tehditlerde göz önünde bulunduracak olursan eğer, hepsinden korunma yolları ile alakalı her türlü bilgiyi sizlerle paylaşarak yardımcı olacağımızdan en ufak şüpheniz olmasın.


YSGüvenlik Sitesine Gitmek İçin Tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İstanbul Tanıtım Sitesi Yayında

İstanbul Tanıtım Sitesi Yayında İstanbul'un tüm ilçelerini tanıdan istanbultanitim.net web sitesi yayın hayatına başladı. ...