Sitenizin Hitini Arttırın


Site Hiti Nasıl Arttırılır?


Blog ve Web Sitesi sahiplerinden sıkça duyulan bir sorudur sitemin hitini nasıl arttırabilirim? Bunula ilgili indirme siteleri jingling gibi site hit arttırma programları yayınlarlar, webmaster blogları site hit arttırma yöntemlerini sıralarlar bazıları uç başlıklar ile site hit arttırma hilelerinden bahsederler. Fakat ne yazık ki hit arttırma hileleri ile hit arttırma programları ile olacak iş değil bu. Hadi diyelim oldu yaptınız yan sonra? En temel reklam kaynağınız olan Google AdSense den reklam alamayacaksınız, eğer sitenizde hali hazırda AdSense reklamları varsa hesabınız banlanacak ve reklam gelirinizden mahrum kalacaksınız. Bu riski göze alıyorsanız tabi ki denemekte serbestsiniz fakat bu işi doğru düzgün yapmak istiyorsanız şimdi onun yollarını inceleyelim.

Makale Girerek Hit Arttırma


En doğal, en temel hit arttırma yöntemi budur. Neden mi? Başlıca organik trafik getiren yol arama motorlarıdır. Sitenize makale girdikçe arama motorlarında (google, yandex, bing, yahoo vs.) indexlenir. İndex sayınız arttıkça sitenizin arama motorlarında tıklanma ihtimali artar ve  doğal bir trafik akışı sağlanır. Bu hem sitenizin değerini hem de hitini artıracaktır.

Sosyal Medya Siteleri İle Hit Arttırma


Diğer bir organik hit çekme yolunda sosyal medya (facebook, twitter, instagram vs.) siteleridir. Bu sitelerde sitenizi ve site içeriğine girdiğiniz konuları paylaşarak sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz.

Reklam Vererek


Eğer yeterli bütçeniz var iste AdWords veya  çeşitli sitelere reklam vererek sitenize takipçi çekebilirsiniz.

3 yorum

Daha çok seçenek olabilir hit arttirma konusunda. Ayrica katiliyorum bende hit arttirma programlarini tavsiye etmiyorum.

benim de sitem var ve sitemin hitini arttırmak istiyorum. Ama ne yapmalıyım bilmiyorum. Sitemden para kazanmak istiyorum.

Sitemizin hitini nasil arttırabiliriz daha çok seçeneğimiz olmalı. Blog hitinide arttırmalıyız.


Emoji KullanEmoji Kullan